Informace pro nové členy

Nábor nových členů

Standardní a latinskoamerické tance spojují eleganci, krásu, tanec a sport v jeden celek. Chceš se i ty naučit tento krásný druh pohybu? Pak neváhej a přidej se k nám. Věk není nijak omezen, aktuálně máme tanečníky od 12 do 70 let.

Není rozhodující, zda umíš tančit nebo máš či nemáš partnera/partnerku. Důležitá je především chuť tančit a něco nového se naučit. Každý pátek je od 16:00 do 18:00 trénink věnován novým členům, na kterém se postupně naučíš všechny standardní a latinskoamerické tance. První náborový den je letos 12. 10. 2018, ale je možné přijít kdykoliv během roku.

Členské poplatky jsou ve výši 250 Kč měsíčně. Navíc pro nováčky máme speciální akci – první měsíc máš ZDARMA! Takže se porozhlédneš, vyzkoušíš si tance a až pak se rozhodneš, jestli budeš pokračovat nebo ne.

 

Tančíme s dětmi

Ve stejný den 5. 10. 2018 jako se koná nábor všech složek se koná i speciální nábor pro děti. Nábor pro děti se bude konat ovšem v gymnastickém sále na Gymnáziu Dr. Karla Polesného ve Znojmě v čase 14:30-16:00. Vchod do gymnázia je z ul. Pontassievská. Následně další tréninky budou bývat každý pátek v tomto čase a jsou určeny pouze pro děti 8 -12 let

 

V případě jakýchkoliv dotazů nám napiš mail nebo na diskuzní fórum.

Nezapomeň, že tančit se může naučit každý smile