Ples

10. Ples TS Single

Z DŮVODU VLÁDNÍCH NAŘÍZENÍ V PROBÍHAJÍCÍ KORONAVIROVÉ PANDEMII SE BOHUŽEL LETOŠNÍ ROČNÍK REPREZENTAČNÍHO PLESU NEUSKUTEČNÍ! POKUD JIŽ MÁTE ZAKOUPENÉ LÍSTKY, BUDOU VÁM VRÁCENY PENÍZE ČI VÁM LÍSTEK PŘEVEDEME NA PLES V PŘÍŠTÍM ROCE 2022.

Dámy a pánové,

dovolte nám, abychom Vás co nejsrdečněji pozvali jménem všech členů taneční skupiny na 10. ples TS Single, který se koná v sobotu 30. 1. 2021 od 19:30  hod. ve Společenském centru Dukla ve Znojmě.

Vstupenky lze zakoupit v předprodeji v Turistickém informačním centru, Obroková 10 za 270 Kč včetně místenky. Předpokládané zahájení předprodeje je -. -. 2020.  Předprodej bude ukončen 28. 1. 2021. Vstupenky bude možné zakoupit i na místě v době konání akce za 300 Kč. 

Přijďte se pobavit a strávit krásný večer v příjemné společnosti. Po velmi vydařených předchozích ročnících nelze jinak než vsadit na jistotu v podobě nejlepší plesové kapely v širokém okolí - k poslechu a především tanci vám bude hrát vynikající skupina Onkels. Těšit se můžete také na nadstandardně zvětšený taneční parket proti předchozím ročníkům. Uvidíte nádherné ukázky standardních a latinskoamerických tanců v podání naších tanečníků, přestávkový program spojený s výukou tanců, čeká na Vás soutěž o ceny, prostě vše tak, abyste strávili krásný a tancem naplněný večer bez ohledu na to jestli jste pravidelnými návštěvníky plesů nebo stojíte na parketě poprvé!

Věříme, že návštěvy plesu nebudete litovat.

Na Vaši návštěvu se těší Taneční skupina Single Znojmo.