Tréninky nováčků

 

Akademický rok 2020/2021

 

Z DŮVODU KORONAVIROVÉ PANDEMIE JSOU AŽ DO ODVOLÁNÍ TRÉNINKY ZRUŠENY!! 

Standardní a latinskoamerické tance spojují eleganci, krásu, tanec a sport v jeden celek. Chceš se i ty naučit tento krásný druh pohybu? Pak neváhej a přidej se k nám. Věk není nijak omezen, aktuálně máme tanečníky od 12 do 40 let.

Není rozhodující, zda umíš tančit nebo máš či nemáš partnera/partnerku. Důležitá je především chuť tančit a něco nového se naučit. Každý pátek od 16:00 do 18:00 trénink věnován novým členům, na kterém se postupně naučíš všechny standardní a latinskoamerické tance. První náborový den je x. x. 2020 a poté x. 12. 2020. Je však možné přijít i kdykoliv během roku.

S sebou si vezmi: Pohodlné oblečení (tričko, mikinu, tepláky), sálovou  obuv, ručník, láhev s pitím a dobrou náladu. Slečny si místo tepláků mohou vzít legíny, dlouhou a krátkou sukni a cvičky čí piškoty se světlou podrážkou.

Členské poplatky jsou ve výši 300 Kč měsíčně. Navíc pro nováčky máme speciální akci – první měsíc máš ZDARMA! Takže se porozhlédneš, vyzkoušíš si tance a až pak se rozhodneš, jestli budeš pokračovat nebo ne.

Nezapomeň, že tančit se může naučit každý smile