Tančírny

LÉTO 2021

 

Chybí Vám taneční kurzy či plesová sezóna a do podzimu, kdy začínají další taneční kurzy a pomalu i plesová sezóna, je ještě daleko? Letní měsíce přímo vybízí k tancování. Přijďte si s námi zatančit. Pořádáme pro Vás TANČÍRNY!

Večerem Vás budou provádět dva zkušení lektoři z řad našich tanečníků a tanečnic. Tančit se budou především standardní a latinskoamerické tance, ale nebude chybět ani ploužák, klasická česká polka či speciální tance bachata, zouk či řecký tanec Zorba nebo country. Škála tanců je tedy opravdu pestrá. Během večera se bude pouštět hudba a tančit na ni budete pouze díky vašim znalostem. Nebude však chybět krátká výuka určitého tance, abyste se mohli přiučit i novým krokům.

 

 

Co si vzít s sebou: Pohodlné volnočasové oblečení i obuv. A hlavně s sebou dobrou náladu!

Pokud chcete jeden z mnoha letních večerů strávit v příjemném kolektivu, přijďte si se svou partnerkou či svým partnerem, kamarády, rodiči nebo známými s námi zatančit. Není podmínkou mít taneční polovčku, můžete přijít i sólo či v lichém počtu.

 

Pro více informací, až bude konání tančíren aktuální, sledujte také náš Facebook a Instagram, aby Vám náhodou konání nějaké tančírny neuniklo.