Info o vystoupení

Taneční skupina Single se zabývá standardními a latinskoamerickými tanci, které jsou vítaným zpestřením společenských akcí. Pravidelně vystupujeme na desítkách společenských událostí v širokém okolí Znojma a Brna, pravidelně vystupujeme například na reprezentačním plese KDU-ČSL, či na plese Nemocnice Znojmo, na kterých se naše taneční skupina prezentuje již více než 10 let.

Součástí vystoupení je slavnostní zahájení skupinovými formacemi. Poslední připravené předtančení nese název Bad Romance a nese se v rytmu písniček úspěšné popové zpěvačky Lady Gaga. Autorkou choreografie je Renata Mrázová (několikanásobné mistryně ČR). Dále se vystoupení skládá z bloku ukázek standardních a latinskoamerických tanců. Standardní tance se skládají z waltzu, tanga, valčíku, slowfoxu a quickstepu a každý tanec trvá přibližně 1,5 minuty. Mezi tatinskoamerické tance patří samba, chacha, rumba, paso doble a jive.

Po domluvě lze objednat jen jednotlivé bloky či celé vystoupení různě upravit, rádi Vám vyjdeme vstříc. Mezi našimi vystoupeními neděláme rozdíly a věnujeme jim stejnou pečlivost a pozornost, ať se jedná o ples pro 1000 lidí či ples s 80 návštěvníky v malé obci.

V případě zájmu o naše vystoupení či jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat a zarezervujte si včas termín vystoupení na Vámi pořádané akci.