Info o vystoupení

Taneční skupina Single se zabývá standardními a latinskoamerickými tanci, které jsou vítaným zpestřením společenských akcí. Pravidelně vystupujeme na desítkách společenských událostí v širokém okolí Znojma a Brna, pravidelně vystupujeme například na reprezentačním plese KDU-ČSL, či na plese Nemocnice Znojmo, na kterých se naše taneční skupina prezentuje již více než 10 let.

Součástí vystoupení je slavnostní zahájení skupinovými formacemi. Poslední připravené předtančení nese název Vzpomínka na Afriku. Autorkou choreografie je Renata Mrázová (několikanásobné mistryně ČR) ve spolupráci s členkou skupiny, Dominikou Peroutkovou. Dále se vystoupení skládá z bloku ukázek standardních a z bloku latinskoamerických tanců. Standardní tance se skládají z waltzu, tanga, valčíku, slowfoxu a quickstepu a každý tanec trvá přibližně 1,5 minuty. Mezi latinskoamerické tance patří samba, chacha, rumba, paso doble a jive.

Po domluvě lze objednat jen jednotlivé bloky či celé vystoupení různě upravit, rádi Vám vyjdeme vstříc.

Mezi našimi vystoupeními neděláme rozdíly a věnujeme jim stejnou pečlivost a pozornost, ať se jedná o ples pro 1000 lidí či ples s 80 návštěvníky v malé obci.

V případě zájmu o naše vystoupení či jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat a zarezervujte si včas termín vystoupení na Vámi pořádané akci.