Info o vystoupení

Taneční skupina Single se zabývá standardními a latinskoamerickými tanci, které jsou vítaným zpestřením společenských akcí. Pravidelně vystupujeme na společenských událostí v širokém okolí Znojma, na kterých se naše taneční skupina prezentuje již více než 10 let.

Vystoupení skládá z bloku ukázek standardních a z bloku latinskoamerických tanců. Standardní tance se skládají z waltzu, tanga, valčíku, slowfoxu a quickstepu a každý tanec trvá přibližně 1,5 minuty. Mezi latinskoamerické tance patří samba, chacha, rumba, paso doble a jive. 

Můžeme nabídnout také vystoupení na určité téma, např. první republika (swing) či latino večer (bachata, salsa aj.) Pokud máte zájem o jiný druh tanců, neváhejte nás kontaktovat, zvládneme takřka cokoliv :-D 

Po domluvě lze objednat jen jednotlivé bloky či celé vystoupení různě upravit podle stylu Vámi pořádané akce, rádi Vám vyjdeme vstříc.

Mezi našimi vystoupeními neděláme rozdíly a věnujeme jim stejnou pečlivost a pozornost, ať se jedná o ples pro 1000 lidí či ples s 80 návštěvníky v malé obci.

V případě zájmu o naše vystoupení či jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat a zarezervujte si včas termín vystoupení na Vámi pořádané akci.