Tréninky dětí

 

Akademický rok 2020/2021

Z DŮVODU KORONAVIROVÉ PANDEMIE JSOU AŽ DO ODVOLÁNÍ TRÉNINKY ZRUŠENY!! 

Od roku 2017 je jednou z činností taneční skupiny taneční kroužek pro menší děti, pro které jsou výuka tanců i další pohybové aktivity upraveny přesně pro jejich věk. Tréninky jsou určeny dívkám i chlapcům ve věku 7 - 13 let, kteří mají zájem naučit se standardní i latinskoamerické tance a nejen ty. Výuka obsahuje například i country tance, různé pohybové hry a pod.

Tréninky se konají v gymnastickém sále na Gymnáziu Dr. Karla Polesného ve Znojmě (vchod z ulice Pontassievská). Ve čtvrtky je trénink určen dětem ve věku 7 - 9 let a koná se v čase 16:30 hod. - 18:00 hod. V pátky je trénink určen dětem ve věku 10 - 13 let a koná se v čase 14:30 hod. - 16:00 hod. 

Treninky jsou zahájeny rozcvičkou pro zahřátí a protažení se. Následuje výuka tanců, které si zkušení lektoři z řad našich tanečnic a tanečníků vyberou, či zopakování a doladění toho, co se učilo minulý trénink. Poté následuje krátké opakování tanců, které děti již umí a trénink je zakončen pohybovou hrou a konečným protažením se.

Velkou motivací pro děti je také možnost vystoupení na reprezentačním plese TS Single s nacvičenou hromadnou choreografií. Na plese v roce 2018 děti předvedli návštěvníkům plesu i svým rodičům country choreografii a na plese v roce 2019 mix latinskoamerických tanců. Další motivací je i možnost zúčastnit se taneční soutěže, na které bývá zastoupení dětí z celé republiky.

Vhodné oblečení pro chlapce je tričko a tepláky. Pro holky doporučujeme tričko a legíny, mohou si vzít i krátkou sukni. Co se týká obuvi, nejlepší varianta je tančit ve cvičkách, v teniskách se světlou podrážkou nebo naboso pouze v ponožkách. Další možnost je speciální taneční obuv, která se dá sehnat v Brně v obchodech "Heller dance" a "Elis dance" avšak ta není podmínkou. S sebou dále láhev s pitím a hlavně dobrou náladu :-)

Cena za taneční kroužek činí 250 Kč/měsíc s tím, že první měsíc (říjen) mají děti zdarma a během něj se rozhodnou, zda chtějí v kroužku pokračovat. Poté se platí částka 750 Kč za období listopad - leden a nádledně částka 1 000 Kč za období únor - květen. V červnu už taneční kroužek neprobíhá. 

 

! NÁBOR DO KROUŽKU !

Nábor dětí ve věku 7 - 9 let do kroužku se koná ve čtvrtek 1. 10. 2020 v čase 16:30 - 18:00. 

Nábor dětí ve věku 10 - 13 let do kroužku se koná v pátek 2. 10. 2020 v čase 14:30 - 16:00.

Oba nábory budou uskutečněny v gymnastickém sále na Gymnáziu Dr. Karla Polesného ve Znojmě. Vchod do gymnázia je z ulice Pontassievská. Následně další tréninky budou bývat každý čtvrtek a pátek v tomto čase a jsou určeny pouze pro děti ve věku 7 -13 let

Zde se dozvíte více informací, obdržíte přihlášku i informace týkající se platby.

Kontakt: V případě jakýchkoliv dotazů kontaktujte lektory (Dominik Jelínek +420 776 560 765; Sendy Motin +420 797 993 830) nebo nám napište e-mail na adresu deti@tssingle.czči svůj dotaz směřujte na diskuzní fórum.

 

Nezapomeňte, že tančit se může naučit každý smile