Tréninky dětí

 

Akademický rok 2021/2022

Od roku 2017 je jednou z činností taneční skupiny taneční kroužek pro menší děti, pro které jsou výuka tanců i další pohybové aktivity upraveny přesně pro jejich věk. Tréninky jsou určeny dívkám i chlapcům ve věku 8 - 13 let, kteří mají zájem naučit se standardní i latinskoamerické tance a nejen ty.

Tréninky se konají v gymnastickém sále na Gymnáziu Dr. Karla Polesného ve Znojmě (vchod z ulice Pontassievská). Letošní rok nově dvakrát týdně každé Úterý a čtvrtek od 15:30 do 17:00

Každý trénink je zahájen rozcvičkou pro zahřátí a protažení se. Následuje samotná výuka tanců, či zopakování a doladění toho, co se učilo minulý trénink. Poté následuje krátké opakování tanců, které děti již umí a trénink je zakončen pohybovou hrou a konečným protažením se.

Velkou motivací pro děti je také možnost vystoupení na reprezentačním plese TS Single s nacvičenou hromadnou choreografií. Další motivací je i možnost zúčastnit se taneční soutěže, na které bývá zastoupení dětí z celé republiky.

Vhodné oblečení pro chlapce je tričko a tepláky. Pro holky doporučujeme tričko a legíny, mohou si vzít i krátkou sukni. Co se týká obuvi, nejlepší varianta je tančit ve cvičkách, v teniskách se světlou podrážkou nebo naboso pouze v ponožkách. Další možnost je speciální taneční obuv, která se dá sehnat v Brně v obchodech "Heller dance" a "Elis dance" avšak ta není podmínkou. S sebou dále láhev s pitím a hlavně dobrou náladu :-)

Cena za taneční kroužek činí 350 Kč/měsíc s tím, že první měsíc (říjen) mají děti zdarma a během něj se rozhodnou, zda chtějí v kroužku pokračovat. Poté se platí částka 1050 Kč za období listopad - leden a následně částka 1 400 Kč za období únor - květen. V červnu už taneční kroužek neprobíhá. 

 

! NÁBOR DO KROUŽKU !

Náborové tréniky se konají v úterý 12.10 a ve čtvrtek 14.10 v čase od 15:30 do 17:00! 

 

Zde se dozvíte více informací, obdržíte přihlášku i informace týkající se platby.

Kontakt: V případě jakýchkoliv dotazů kontaktujte lektory (Dominik Jelínek +420 776 560 765; Sendy Motin +420 797 993 830) nebo nám napište e-mail na adresu deti@tssingle.czči svůj dotaz směřujte na diskuzní fórum.

 

Nezapomeňte, že tančit se může naučit každý smile