Soutěž

O ZNOJEMSKÝ HROZEN 2021

 

Aneb TS Single pořádá taneční soutěž.

 

V roce 2001 se ve Znojmě konala první taneční soutěž pod ČSTS (Český svaz tanečního sportu) a my se rozhodli, že po dlouhé době opět navážeme soutěží.

V neděli 11. 4. 2021 bude ve Sportovní hale TJ Znojmo - Manhattan znít standardní a latinskoamerická hudba, na kterou budou o vítězství ve své kategorii bojovat taneční páry z celé ČR i zahraničí a především páry z našich řad tanečníků. Akce začne v 8:00 ráno a předpokládaný konec bude okolo 18:00.

Věkové kategorie, které můžete na parketu spatřit jsou následující: Děti-I, Děti-II, Jun-I, Jun-II, Dospělí, Senioři, TPV (Tanec pro všechny, kdy nezáleží na věku) a pohárová kategorie Valčík. 

Výkonnostní kategorie, kterými se zúčastnění tanečníci pyšní jsou: E, D, C, B a u dětí existuje KOMBI (standard i latina dohromady).

Druhy tanců, které na parketu spatříte jsou: Standardní tance (Waltz, Tango, Valčík, Slowfox a Quickstep) a latinskoamerické tance (Samba, Chacha, Rumba, Paso Doble a Jive).

Pokud chcete zjistit, jak taková taneční soutěž probíhá a pokochat se nádhernými tanečními šaty a účesy, přijďte do sportovní haly podpořit naše páry!!!! Těšíme se na vás!