Soukromé lekce

 

INDIVIDUÁLNÍ VÝUKA

Máte zájem o připomenutí si a o zdokonalení vašich dosavadních tanečních znalostí, abyste si nadcházející plesovou sezónu opět řádně užili? Nebo se připravili na tancování na svatbě, firemním večírku či rodinné oslavě? Rádi Vám pomohou naši zkušení tanečníci. Neváhejte se obrátit na kohokoli z vedení v záložce "Kontakty". Cena je 400 Kč/hod.

 

SVATEBNÍ TANEC

Budete se brát a rádi byste si s partnerem/partnerkou nacvičili Váš PRVNÍ TANEC NOVOMANŽELŮ? Rádi Vám poradíme a pomůžeme natrénovat efektní prvky a zajímavé figury, abyte si Váš první tanec náležitě užili. Cena je 400 Kč/hod.

 

VÝUKA TANCŮ NA FIREMNÍM VEČÍRKU ČI RODINNÉ OSLAVĚ

Přemýšlíte nad oživením Vašeho firemního večírku či rodinné oslavě? Nabízíme Vám výuku tanců, ať klasických (waltz, tango, valčík, slowfox, quickstep, samba, chacha, rumba, paso-doble, jive) nebo dle domluvy i jiiných (country tance, prvorepublikové tance, latinské - zouk, bachata, salsa..). V případě zájmu by se před či po výuce uskutečnila i krátká ukázka tanců v podaní našich zkušených tanečníků - lektorů. Pro více informací se obraťte na kohokoli z vedení skupiny v záložce "Kontakty".